آدرس: کرج - بلوار طالقانی شمالی - بالاتر از ادراه پست - خیابان مرجان - خیابان شهید میرزایی - نبش کوچه فرشید - پلاک 55        شماره تماس :مراجعین پزشکان
 

نام کاربری :
رمز ورود :


  جستجوی آزمایشات
سخن بزرگان
ز پوچ جهان هیچ اگر دوست دارم
تو را ای کهن بوم وبر دوست دارم
تو را ای کهن پیر جاوید برنا
تورا دوست دارم، اگر دوست دارم
تو را ای گرانمایه، دیرینه ایران
تورا ای گرامی گهر دوست دارم
تو را ای کهن زادبوم بزرگان
بزرگ آفرین نامور دوست دارم

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی کیمیا فعالیت خود را در تاریخ 1391/07/05 در دوبخش تشخیص طبی و پاتولوژی آغاز کرد.

مسئول فنی آزمایشگاه دکتر رویا رنجبران دارای بورد تخصصی پاتولوژی تشریحی و بالینی ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز ( پزشکی عمومی ) و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ( تخصص پاتولوژی ) می باشند و از سال 1377 تا کنون بعنوان مسئول فنی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی مشغول به فعالیت می باشند.

ساختمان آزمایشگاه در سه طبقه مجزا هر یک به مساحت یکصد متر مربع و مجهز به آسانسور می باشد. طبقه اول با طراحی ویژه بصورت کاملا تخصصی جهت پذیرش ، جوابدهی و نمونه گیری از مراجعین محترم در نظر گرفته شده است . طبقه دوم شامل اتاق مسئول فنی و بخشهای فنی آزمایشگاه جهت انجام آزمایشها بر اساس استانداردهای جهانی و مطابق با دستورالعمل وزارت بهداشت و درمان و با نظارت کامل مسئولین بخشهای فنی، سوپروایزر و مسئول فنی انجام می شود. طبقه سوم شامل بخشهای مدیریت و اداری ، حسابداری و اتاق کنفرانس می باشد.

جهت تسهیل ورود و خروج مراجعین و توجه به مراجعین ویژه شامل : کودکان ، سالمندان ، خانمهای باردار و عزیزان دارای معلولیت جسمی ، در کنار راه پله های ورودی به ساختمان آزمایشگاه مسیر شیبدار تعبیه شده که قابل تردد با صندلی چرخدار میباشد. همچنین مراجعین محترمی که نیاز به استفاده از صندلی چرخدار دارند ، میتوانند از نگهبانی آزمایشگاه (طبقه همکف) و بخش پذیرش (طبقه اول) درخواست کنند تا از صندلی چرخدار آزمایشگاه استفاده نمایند. 

 هدف ما ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت مطلوب به مراجعین محترم درجهت رضایت وخشنودی آنها و اعتماد پزشکان گرامی در جهت تشخیص دقیق تر و و سریع و ارائه درمان مورد نظر به بیماران می باشد و امید داریم با تکل بر خداوند متعال وتکیه بر تلاش در ارتقاء دانش و اخلاق پزشکی در طی این طریق موفق باشیم.