آدرس: کرج - بلوار طالقانی شمالی - بالاتر از ادراه پست - خیابان مرجان - خیابان شهید میرزایی - نبش کوچه فرشید - پلاک 55        شماره تماس :مراجعین پزشکان
 

نام کاربری :
رمز ورود :


  جستجوی آزمایشات
سخن بزرگان

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی کیمیا فعالیت خود را در تاریخ 1391/07/05 در دوبخش تشخیص طبی و پاتولوژی آغاز کرد.

مسئول فنی آزمایشگاه دکتر رویا رنجبران دارای بورد تخصصی پاتولوژی تشریحی و بالینی ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز ( پزشکی عمومی ) و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ( تخصص پاتولوژی ) می باشند و از سال 1377 تا کنون بعنوان مسئول فنی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی مشغول به فعالیت می باشند.

ساختمان آزمایشگاه در سه طبقه مجزا هر یک به مساحت یکصد متر مربع و مجهز به آسانسور می باشد. طبقه اول با طراحی ویژه بصورت کاملا تخصصی جهت پذیرش ، جوابدهی و نمونه گیری از مراجعین محترم در نظر گرفته شده است . طبقه دوم شامل اتاق مسئول فنی و بخشهای فنی آزمایشگاه جهت انجام آزمایشها بر اساس استانداردهای جهانی و مطابق با دستورالعمل وزارت بهداشت و درمان و با نظارت کامل مسئولین بخشهای فنی، سوپروایزر و مسئول فنی انجام می شود. طبقه سوم شامل بخشهای مدیریت و اداری ، حسابداری و اتاق کنفرانس می باشد.

جهت تسهیل ورود و خروج مراجعین و توجه به مراجعین ویژه شامل : کودکان ، سالمندان ، خانمهای باردار و عزیزان دارای معلولیت جسمی ، در کنار راه پله های ورودی به ساختمان آزمایشگاه مسیر شیبدار تعبیه شده که قابل تردد با صندلی چرخدار میباشد. همچنین مراجعین محترمی که نیاز به استفاده از صندلی چرخدار دارند ، میتوانند از نگهبانی آزمایشگاه (طبقه همکف) و بخش پذیرش (طبقه اول) درخواست کنند تا از صندلی چرخدار آزمایشگاه استفاده نمایند. 

 هدف ما ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت مطلوب به مراجعین محترم درجهت رضایت وخشنودی آنها و اعتماد پزشکان گرامی در جهت تشخیص دقیق تر و و سریع و ارائه درمان مورد نظر به بیماران می باشد و امید داریم با تکل بر خداوند متعال وتکیه بر تلاش در ارتقاء دانش و اخلاق پزشکی در طی این طریق موفق باشیم.